دارا بودن این مدرک  ept برای تمام داوطلبین آزمون دکتری دانشگاه آزاد الزامی است و واحد علوم وتحقیقات برای ارزیابی سطح دانش زبان انگلیسی دانشجویان خود، برگزار می کند.از آن جایی که دانش زبان انگلیسی یکی از نیازهای مبرم و ضروری تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا می باشد، دانشگاه آزاد اسلامی نیز مانند دانشگاه های سراسری آزمون MSRTرا برگزار می کند.این آزمون همیشه به مدت 6 سال به صورت فصلی برگزار می شد،اما بعد از گذشت 6 سال تا کنون به صورت ماهیانه برگزار می شود. در حال حاضر دارا بودن مدرک EPT برای تمامی دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا را دارند، ضروری و واجب است.

آزمون ept چیست؟

آزمون زباEPT   ویژه دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی می باشد و توسط همین دانشگاه به منظور سنجش سطح زبان عمومی دانشجویان برگزار می‌گردد. تمامی متقاضیان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی در صورت نداشتن مدرک آزمون‌های زبان انگلیسی بین المللی مثل TOEFL & IELTS ، موظف هستند در آزمون EPT شرکت کنند و کسب حداقل نمره قبولی در این آزمون واجب است. سوال های مطرح شده در آزمون EPT از سطح ساده ‌تری نسبت به آزمون های بین المللی (ماننده ایلتس یا تافل ) انگلیسی برخوردار می باشد.

مدرک ept

مدرک ept چه کاربردی دارد؟

همانطور که در جریان هستید برای شرکت در مصاحبه دکترا، مدرک زبان لازم است. از آنجایی که این آزمون هر ماه برگزار می شود، می توانید شانس خود را برای گرفتن مدرک امتحان نمایید. شما با داشتن مدرک زبان ای پی تی و کسب نمره قبولی، می توانید بدون نگرانی از دارا بودن مدارک دیگر زبان خارجه، در مصاحبه دکترا قبول شوید. اگر می خواهید که مشاوره ای جهت کسب مدرک ای پی تی داشته باشید، از طریق سایت محمود پیرهادی، می توانید ارتباط برقرار کنید.

شرایط شرکت در این آزمون

EPT  هم مانند دیگر آزمون ها، نیازمند دارا بودن مدارک و شرایط خاصی می باشد. به منظور شرکت در این امتحان حتما بایستی مدرک کارشناسی ارشد داشته باشید. مدت اعتبار مدرک  eptدو سال بوده و در صورتی که در مدت این 2 سال نتوانید قبولی دانشگاه خود را کسب نمایید، باید دوباره آزمون EPT بگیرید. این مدرک در خارج از کشور و در سطح بین الملل اعتبار ندارد و دانشگاه هایی که زیر نظر مستقیم وزارت علوم می باشد و دانشگاه هایی که تحت نظر وزارت علوم فعالیت می نمایند نیز این مدرک را هنگام مصاحبه دکتری نمی پذیرند.

آموزش حرفه ای تخصص ماست!

اگر می خواهید مشاوره ای در زمینه آزمون ept و کسب نمره قبولی داشته باشید می توانید از طریق این سایت با محمود پیرهادی متخصص در زمینه تدریس زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنید.

کلام آخر

دارا بودن مدرک ept یکی از ضروریات مصاحبه دکترای دانشگاه آزاد است که دانشجویان برای قبولی در مقطع دکترا دانشگاه آزاد حتما باید این مدرک را داشته باشند. شما می توانید با آموزش های محمود پیرهادی استاد حرفه ای زبان انگلیسی زبان خود را قوی کرده و در این آزمون مهم قبول شوید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست