در این مقاله قصد داریم که به آموزش ریشه شناسی لغات انگلیسی بپردازیم پس با ما همراه شوید.

کلمات سخت انگلیسی معمولا ریشه لاتین یا یونانی داشته که از دو قسمت یا بیشتر از 2 قسمت تشکیل شده است و هر قسمت معنی کلمه را کامل می نماید.به مرور زمان شکل و معنی این دسته از کلمات تغییر می کنند، بنابراین یکی از راه های شناخت این کلمات کمک گرفتن از اجزا و ریشه سازنده آن ها می باشد.

در ریشه شناسی کلمات انگلیسی رایج ترین این اجزا را به شما معرفی می کنیم و شما بهترین روش یادگیری لغات انگلیسی را می آموزید.

تبلی یا زرنگی؟

در یادگیری لغت یا کلمه انگلیسی، تنبلی هوشمندانه به کمکتان می آید. بهتر است که شما تنبل هوشمند باشید تا کوشای بی خرد! وقتی می گوییم تنبلی، منظور اختصاص کمترین انرژی و هزینه و دریافت بالاترین و کارآمدترین نتیجه برای کار خودتان می باشد. این تنبلی هوشمندانه را می توان به دنیای زبان و حفظ لغت نیز تعمیم داد. اگر بتوانیم شباهت های علمی، منطقی و زیبا بین کلمات پیدا نماییم، در آن صورت می شود هوشمندانه تنبلی کنیم و بهره هم ببریم. اما سوال این است که “آیا می توان انقدر آسان لغت یادگرفت؟” یا “بهترین راه حفظ لغات انگلیسی چه راهی است؟”

آموزش ریشه شناسی لغات انگلیسی تکرار طوطی وار است؟

تکرارهای طوطی‌وار و روش‌های حفظی معمول، آنقدر کسالت‌بار و ملال‌آور می باشند که اغلب افراد بعد از مدتی، یادگیری لغات راه به طور کامل کنار می گذارند. لذت‌های کوچک باعث تحریک مغز برای تکرار آن تجربه لذتبخش می‌گردد و این راز ایجاد اعتیاد به هر چیزی می باشد.

آموزش ریشه شناسی لغات انگلیسی

آموزش ما

در سایت محمود پیرهادی و آموزش ریشه شناسی لغات انگلیسی، با رمزگشایی واژگان و پی بردن به حقایق نهفته در هر ریشه، لذتی را تجربه می کنید که شما را برای یادگیری لغات بیشتر کنجکاو کرده و این لذت های کوچک، شما را تا انتهای مسیر یادگیری می کشاند.

کلمات را با املای درست به ذهن بسپارید

لغات از ترکیب حروف ایجاد می‌گردند، بنابراین یکی از ارکان اصلی یادگیری لغات زبان انگلیسی ، آموختن املای صحیح کلمات می باشد که صد البته برای بخش نوشتاری بسیاری از آزمون‌ها بسیار حیاتی هستند.

در آموزش لغات انگلیسی به روش ریشه شناسی، تجزیه لغات به اجزای تشکیل‌دهنده آن‌ها باعث می‌گردد که لغات به صورت بخش بخش در ذهن تداعی و احتمال خطا در نوشتار و همچنین احتمال اشتباه گرفتن با لغات دیگر، به شدت کاهش پیدا کند.

در آموزش ریشه شناسی تجزیه کنید!

هرچه لغات بزرگتر باشند یادگیری آن‌ها به روش های معمول سخت تر می گردد.چطور می‌توان این لغات را آموخت و به ذهن سپرد؟ چطور می‌توان یک فیل را کامل بلعید؟! پاسخ ساده می باشد: لقمه،لقمه!  با آموزش ریشه شناسی لغات انگلیسی درسایت محمود پیرهادی قادر خواهید بود بزرگترین لغات زبان انگلیسی را به اجزای تشکیل‌دهنده آن‌ها تجزیه کرده و به راحتی معنای آن‌ها را درک و به ذهن بسپارید.

کلام آخر

آموزش ریشه شناسی لغات انگلیسی، یکی از روش های معمول حفظ لغات در زبان است. در سایت محمود پیرهادی شما بانحوه این روش آشنا شده و به‌راحتی می‌توانید لغت حفظ کنید.

منبع

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست