برای موفقیت در آزمون EPT شما نیاز دارید مانند سایر آزمون های زبان از منابع مناسب استفاده کنید. دقت کنید که اگر منابع شما به اندازه کافی کاربردی نباشد، ممکن است که وقت و هزینتان بیهوده تلف شود. پس در اینجا شما نیاز دارید تا زا یک منبع مناسب و دقیق برای مطالعه استفاده کنید.

در این مقاله قصد داریم تا به شما در 4 گام موفقیتی که می توانید در آزمون ای پی تی به دست بیاورید را معرفی کنیم.

مهارت تست زنی در آزمون

گام اول

تعیین منابع ضروری آزمون: اولین گام برای شروع هرچیزی یافتن سرچشمه و آغاز از همان نقطه است. مثالی در این رابطه میتوان زد که ” خشت اول گر نهد معمار کج،تا ثریا می رود دیوار کج “. پس بهتر این می باشد که از ابتدا شما جامع ترین و کاربردی ترین منبع برای موفقیت در آزمون EPT ، استفاده کنید.

محمود پیرهادی مدرس تخصصی زبان انگلیسی، کار را برای شما ساده کرده است. با تهیه کتاب کپسول EPT که پر از نکات کاربردی این آزمون می باشد، می توانید با خیال راحت و به صورت تضمینی در آزمون ای پی تی قبول شوید. دقت کنید که تلاش و کوشش شما تاثیر بسزایی در قبولیتان دارد. پس با تهیه این کتاب و مطالعه درست، سربلند و پیروز شوید.

گام دوم: به کارگرفتن نمونه سوالات جهت موفقیت در آزمون EPT

زمانی که برای قبولی مطالعه می کنید، شما نیاز دارید که خودتان را محک بزنید. با تهیه کتاب از سایت محمود پیرهادی می توانید خودتان را با آزمون های سالهای قبل تست کنید و مهارت خود را در آزمون بسنجید. این کار باعث می شود تا سرعتتان بالا برود و روز جلسه آزمون با اعتماد به نفس و آرامش آزمون دهید.

گام سوم: مطالعه گرامر و لغات

برای قبولی در آزمون EPT شما نیاز دارید که دایره لغاتتان را بالا ببرید. با کتاب ریشه شناسی لغات در آزمون ای پی تی می توانید به راحتی معنی لغات را حدس بزنید. تنها کافیست که روزانه وقت کوتاهی را برای مطالعه این کتاب اختصاص دهید تا بعد از مدت کوتاهی متوجه بیشتر شدن دایره لغاتتان شوید. همچنین کتاب گرامر آزمون ای پی تی محمود پیرهادی به شما کمک می کند که در عرض کمتر از 30 ثانیه تست های گرامر را پاسخ دهید.

گام چهارم: تلاش فراوان جهت موفقیت در آزمون EPT

شاید باورتان نشود ولی مهم ترین اصل در قبولی آزمون EPT تلاش های بسیار می باشد. درست است که منابع مطالعه خیلی مهم می باشد، اما اگر تلاشی در جهت خواندن و تمرین کردن نکنید، قبولی شما غیر ممکن می شود. اگر شما کپسول EPT را تهیه کنید و روزانه وقت کافی بگذارید، به صورت تضمینی در آزمون قبول می شوید.

کلام آخر

شما می توانید با تهیه بهترین منابع، موفقیت در آزمون EPT را تجربه کنید. محمود پیرهادی مدرس مجرب زبان انگلیسی در زمینه آزمون EPT تلاش های فراوانی کرده است که همگی در قالب کتاب در سایت موجود است. برای تهیه این منابع می توانید به سایت محمود پیرهادی مراجعه کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست